Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Spolupracujeme

Arborista Pavel Kubík - Rizikové kácení stromů Olomouc, Přerov, Prostějov.

Rizikové kácení a ořezy stromů ve ztížených podmínkách, bezpečnostní vazby a frézování pařezů – kompletní servis v oboru péče o vzrostlé stromy. Odborné posouzení stavu stromu a hodnocení provozní bezpečnosti.

Jsme odborná společnost specializující se na rizikové kácení stromů a péči o stromy. Náš tým českých certifikovaných arboristů je vybavený nejmodernějším vybavením a technikami pro zajištění bezpečného odstranění nežádoucích stromů. Spolupracujeme s klienty v Olomouci, Přerově a Prostějově, kde poskytujeme profesionální služby v oblasti arboristiky. Naše péče o stromy zahrnuje nejen kácení, ale také ořezávání, zdravotní prohlídky a další údržbu stromů, aby byly zdravé a bezpečné. S naším stromolezeckým vybavením jsme schopni přistupovat ke stromům ve všech výškách a zajišťovat tak účinnou a pečlivou péči. Spoléhejte na naše široké znalosti a profesionální přístup k arboristice.

Malířské a natěračské práce + výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Barva fasády má omezenou životnost a je nutné fasádní barvu renovovat, vyčistit a řádně ošetřit, aby Vám vydržela hezká co nejdéle.

Provádíme komplexní nátěry proti plísni a odstraňování mechů, lišejníků a řas. Nejprve provedeme nástřik antifungicidním přípravkem, který účinně eliminuje plísně a další nežádoucí organismy. Poté důkladně opláchneme fasádu tlakovou vodou, abychom odstranili veškeré zbytky. Nakonec aplikujeme fasádní barvu ve dvou vrstvách, která chrání povrch a zlepšuje estetický vzhled budovy. Naše protiplísňové fasádní systémy pocházejí od renomovaných firem, jako je Keim a Paulín, a zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost.

Údržba zahrad - řez stromů Olomou, Přerov, Prostějov

Údržba zahrad zahrnuje různé práce, jako je sekání trávy, zakládání trávníku, prořezy ovocných stromů, stříhání keřů a živých plotů, kácení stromů.

Nabízíme komplexní služby pro údržbu zahrad a zelených ploch v Olomouckém kraji. Specializujeme se na vertikutaci trávníku, která pomáhá odstranit nežádoucí mechy a plevele a zlepšit kvalitu trávníku. Provádíme také profesionální stříhání keřů a živých plotů, aby vaše zahrada vypadala upraveně a esteticky. Pokud potřebujete zakládat nový trávník nebo rekonstruovat ten současný, jsme tu pro vás. Naše tým zkušených zahradníků vám rád poradí a pomůže s výběrem správných druhů trávníku a provedením potřebných úprav. Spolehlivost, kvalita a spokojenost klientů jsou pro nás na prvním místě. Kontaktujte nás a zajistíme krásnou a zdravou zahradu pro vás.

Sečení trávy Olomouc, Přerov a Prostějov, prořez stromů

Kácení stromů , údržba zahrad, stříhání ovocných stromů

Jsme specializovanou firmou, která se zaměřuje na úpravu a kultivaci zahrad a louk. Naše služby zahrnují sekání trávy, sečení trávy a údržbu travnatých ploch kolem rodinných domů, chat a chalup. Zároveň poskytujeme profesionální údržbu zeleně ve firemních areálech a kolem bytových komplexů. S naším týmem zkušených zahradníků se postaráme o to, aby vaše zahrada vypadala krásně a udržovaně po celý rok. Máme k dispozici moderní vybavení a stroje, které nám umožňují efektivně pracovat a dosáhnout vynikajících výsledků. Spolupracujeme s klienty v různých oblastech, ať už se jedná o soukromé domy nebo firemní prostory. Naše firma je synonymem kvality, spolehlivosti a profesionality.

Cvičení v těhotenství i pro ženy po porodu Prostějov

Posilujeme oslabené svaly, cvičíme správné držení těla a cviky proti bolestem zad.

Naše lekce cvičení je určena pro těhotné ženy a ženy po porodu. Cvičení v těhotenství i po porodu má velmi pozitivní vliv na zdraví maminky i dítěte. Nabízíme také speciální hodiny gravidjógy a meditace, které jsou vhodné pro těhotné ženy. Cvičení v těhotenství pomáhá udržovat fyzickou kondici, zlepšuje dýchání a přípravuje tělo na porod. Po porodu je cvičení důležité pro obnovu svalů a zpevnění pánevního dna. Gravidjóga a meditace pak poskytují relaxaci a uklidnění ve stresujícím období těhotenství. Přijďte se k nám připojit a vychutnejte si příjemný a prospěšný čas pro sebe i své dítě.

Vyklízení nemovitostí, vyklízení bytů a pozůstalostí: Olomouc, Přerov, Prostějov.

otřebujete efektivní a spolehlivé řešení pro vyklízení nemovitosti a pozůstalostí v Olomouckém kraji?

Nabízíme kompletní demolice různých typů staveb včetně domů, bytových budov, průmyslových hal, garáží a plotů. S naším profesionálním týmem demolice zajišťujeme rychlé a efektivní odstranění staveb bez ohledu na jejich velikost. Používáme moderní demolice techniky a postupy, abychom minimalizovali negativní dopady na okolí a zajistili bezpečnost při práci. Naše služby demolice jsou poskytovány dle individuálních požadavků klienta a jsme schopni se přizpůsobit různým prostorovým omezením. S námi můžete mít jistotu kvalitního a profesionálního provedení demolice vašeho objektu.